Одеська кіностудія

110 років історії українського кіно


Раді вітати вас на сайті Одеської кіностудії.

Відома студія, яку обожнюють у багатьох куточках нашої країни, а також далеко за її межами, за свою багаторічну історію створила велику кількість популярних фільмів, які по праву давно вважаються справжніми шедеврами вітчизняного кіно.

Сьогодні колектив кіностудії прагне відродження колишньої слави на основі прекрасних традицій і наступних поколінь.

Відомий факт, що Одеська кіностудія в усі часи була орієнтована на виробництво популярного кіно, а основні доходи в світі приносить виробництво саме популярного кіно.

Ми плануємо і вже втілили в життя ряд проектів, спрямованих на відродження власного виробництва. Необхідно також відродити дитячий кінематограф, яким так славилася наша студія.

Сподіваємося, що ці фільми будуть сприйняті глядачем, стануть улюбленими і відомими також як всі фільми, зняті під маркою «Одеська кіностудія». Поновлення виробництва популярного і дитячого кіно багато в чому гарантує всім інвесторам і самої кіностудії реальні доходи в процесі подальшого розвитку.

Запрошуємо всіх, хто щиро бажає разом з нами створювати нове сучасне кіно до плідної співпраці на довготривалій основі!

 

Акційне товариство «Одеська кіностудія» створено в 2005 році на базі державного підприємства «Одеська кіностудія художніх фільмів» і є його повним правонаступником. Створення акціонерного товариства за участю держави та залученням приватного інвестора було передбачено «Загальнодержавною програмою розвитку національної кіноіндустрії на 2003-2007 роки», затвердженої Законом України від 25.12.2002 р.

Із залученням приватних інвестицій почалася масштабна реконструкція кіностудії.

На сьогоднішній день власниками акцій ПрАТ «Одеська кіностудія» є:

  • Держава Україна в особі Міністерство культури та інформаційної політики України — 50% від статутного капіталу +1 акція;
  • ТОВ «Нова кіностудія» м.Одеса — 24,999999% від статутного капіталу;
  • ТОВ  «МЕДІА КОВОРКІНГ» м. Київ — 24,999999% від статутного капіталу.

Відповідно до Статуту акціонерного товариства були сформовані і функціонують органи управління:

ГОЛОВА ПРАВЛІННЯ Осіпов Андрій Олексійович

НАГЛЯДОВА РАДА Голова наглядової ради: Карандєєв Ростислав Володимирович

Перший заступник міністра культури та інформаційної політики України

Члени наглядової ради: Міністерство культури та інформаційної політики України Петасюк Лариса Володимирівна

Заступник міністра

ТОВ «Нова кіностудія» Вавриш Максим Андрійович   Мієнко В’ячеслав Костянтинович

На території студії, яка знаходиться в центрі міста біля самого берега Чорного моря, на площі 6,5 гектарів розмістилися три знімальні павільйони площею 600 кв.м, 432 кв.м і 240 кв.м. Є прекрасний натурний майданчик, офісні та виробничі приміщення, цех декоративно-технічних споруд, можливості якого дозволяють виготовляти декорації будь-якої складності, як у павільйонних, так і на натурних майданчиках.

 

За роки роботи на кіностудії побудовано понад 1500 декорацій до фільмів, таких як «В’язень замка Іф», «Д’Артаньян і три мушкетери», «Місце зустрічі змінити не можна», «Блукаючі зірки», «В пошуках капітана Гранта», «Данило, князь Галицький»,«Десять негренят»,«Зелений фургон «та інші.

На Одеській кіностудії є приватний венчурний фонд для фінансування проектів спільного виробництва в розмірі від 10 до 25% бюджету фільму. Студія відкрита для пропозицій щодо спільного виробництва, в тому числі в обмін на права в країнах Східної Європи, СНД, України.

Одесская Киностудия Created with Sketch.