Екскурсії в Світ Кіно

Одеса по праву вважається колискою світового кінематографа! А, значить, Музею Кіно бути!

Увага одеситам і гостям нашого міста! Ми запрошуємо Вас відвідати унікальній в Україні Музей історії кінематографа!

На території Одеської Кіностудії розташовується Музей експозиції Кіно. Відвідувачі будь-якого віку не будуть нудьгувати, адже Одеса має чим порадувати та здивувати любителів цього мистецтва! Маршрут екскурсій розроблено нашими провідними фахівцями.

Музей експозиції Кіно розміщено у павільйоні №5. Багатюща колекція костюмів і реквізиту затишно розташувалася в цьому просторому знімальному павільйоні. Усі експонати не мають подібних аналогів на пострадянському просторі. Інтер'єри всіх зал ретельно підібрані, а декорації порадують відвідувачів своєю реалістичністю. Це дозволить відчути всю атмосферу часу, в якому жили улюблені кіногерої. Ви відвідаєте локації к/ф: "Д'Артаньян і три мушкетери", "В'язень Замку Іф", "Небезпечні Гастролі", "Весна на Зарічній Вулиці", "Місце зустрічі змінити не можна", і прототип гримерної кімнати "Королеви Екрану" Віри Холодної. У музеї дозволено фотознімання.

Екскурсії проходять щодня без вихідних о 15:00 (Відвідування Музею Костюмів і Декорацій) також, є ексурсія з відвідуванням двох павільйонів о 17:00 у будні.

Вартість екскурсії в Музей кіно: дорослий - 150 грн; дитячий - 120 грн; Тривалість - 1 година.

За додатковою інформацією телефонуйте: 067 654 34 94

"ОДИН ЗА ВСІХ, ТА ВСІ – ДО МУЗЕЮ КІНО!"

Facebook "Музей Кіно"

Повідомляємо Вам, що по технічним причинам Музей Техніки Кіно не працює.

Контакти

+38 (067) 654 34 94
allevents.ofs@gmail.com

Зв'язатись з нами
Одесская Киностудия Created with Sketch.