Екскурсії в Світ Кіно

Одеса по праву вважається колискою світового кінематографа! А, значить, Музею Кіно бути!

Увага одеситам і гостям нашого міста! Ми запрошуємо Вас відвідати унікальні в Україні Музеї історії кінематографа!

На території Одеської Кіностудії знаходяться два музеї: Музей експозиції Кіно та Музей техніки Кіно. Відвідувачі будь-якого віку не будуть нудьгувати, адже Одеса має чим порадувати та здивувати любителів цього мистецтва! Маршрут екскурсій розроблено нашими провідними фахівцями.

Музей експозиції Кіно розміщено у павільйоні №5. Багатюща колекція костюмів і реквізиту затишно розташувалася в цьому просторому знімальному павільйоні. Усі експонати не мають подібних аналогів на пострадянському просторі. Інтер'єри всіх зал ретельно підібрані, а декорації порадують відвідувачів своєю реалістичністю. Це дозволить відчути всю атмосферу часу, в якому жили улюблені кіногерої. Ви відвідаєте локації к/ф: "Д'Артаньян і три мушкетери", "В'язень Замку Іф", "Небезпечні Гастролі", "Весна на Зарічній Вулиці", "Місце зустрічі змінити не можна", і прототип гримерної кімнати "Королеви Екрану" Віри Холодної. У музеї дозволено фотознімання.

ВАЖЛИВО: Знімальний павільйон, в якому розташовується Музей Експозиції Кіно, не опалюється. Вдягайтеся тепліше!

Музей техніки Кіно розташовано під легендарним знімальним павільйоном №1, в цеху знімальної та освітлювальної техніки. У музеї техніки кіно представлені: знімальна та освітлювальна техніка; допоміжне операторське обладнання; проєкційна, звукозаписна та відтворювальна апаратура; монтажна, гримерна та фотографічна ділянки; моделі та макети ігрового та спеціального транспорта; локація гаража Сироїжкіна з т /ф "Пригоди Електроніка"; інсталяція, що присвячена Володимиру Семеновичу Висоцькому. Також у музейному комплексі знаходиться оглядова зала творчого об'єднання «ЛАДУШКИ» де можна запустити старий проєктор та побачити з оригінальної позитивної плівки, що пахне історією, фрагменти фільмів Одеської кіностудії різних років. У музеї дозволено фотознімання.

Бережіть себе і своїх близьких!

Довідки за тел: 067 654 34 94

"ОДИН ЗА ВСІХ, ТА ВСІ – ДО МУЗЕЮ КІНО!"

Facebook "Музей Кіно"

Контакти

+38 (067) 654 34 94
allevents.ofs@gmail.com

Зв'язатись з нами
Одесская Киностудия Created with Sketch.