Екскурсії в Світ Кіно

Одеса по праву вважається колискою світового кінематографа! А, значить, Музею Кіно бути!

Увага одеситам і гостям нашого міста! Ми запрошуємо Вас відвідати унікальні в Україні Музеї історії кінематографа!

На території Одеської Кіностудії знаходяться два музеї: Музей експозиції Кіно та Музей техніки Кіно. Відвідувачі будь-якого віку не будуть нудьгувати, адже Одеса має чим порадувати та здивувати любителів цього мистецтва! Маршрут екскурсій розроблено нашими провідними фахівцями.

Музей експозиції Кіно розміщено у павільйоні №5. Багатюща колекція костюмів і реквізиту затишно розташувалася в цьому просторому знімальному павільйоні. Усі експонати не мають подібних аналогів на пострадянському просторі. Інтер'єри всіх зал ретельно підібрані, а декорації порадують відвідувачів своєю реалістичністю. Це дозволить відчути всю атмосферу часу, в якому жили улюблені кіногерої. Ви відвідаєте локації к/ф: "Д'Артаньян і три мушкетери", "В'язень Замку Іф", "Небезпечні Гастролі", "Весна на Зарічній Вулиці", "Місце зустрічі змінити не можна", і прототип гримерної кімнати "Королеви Екрану" Віри Холодної. У музеї дозволено фотознімання.

ВАЖЛИВО: Знімальний павільйон, в якому розташовується Музей Експозиції Кіно, не опалюється. Вдягайтеся тепліше!

Музей техніки Кіно розташовано під легендарним знімальним павільйоном №1, в цеху знімальної та освітлювальної техніки. У музеї техніки кіно представлені: знімальна та освітлювальна техніка; допоміжне операторське обладнання; проєкційна, звукозаписна та відтворювальна апаратура; монтажна, гримерна та фотографічна ділянки; моделі та макети ігрового та спеціального транспорта; локація гаража Сироїжкіна з т /ф "Пригоди Електроніка"; інсталяція, що присвячена Володимиру Семеновичу Висоцькому. Також у музейному комплексі знаходиться оглядова зала творчого об'єднання «ЛАДУШКИ» де можна запустити старий проєктор та побачити з оригінальної позитивної плівки, що пахне історією, фрагменти фільмів Одеської кіностудії різних років. У музеї дозволено фотознімання.

У зв'язку з введенням карантину вихідного дня музеї кіно будуть закриті! Ми обов'язково повідомимо Вам, коли відновимо роботу у вихідні. Бережіть себе і своїх близьких!

Обов'язково на екскурсії бути у масці!

Збірні екскурсії проводяться:

Пн, Ср, Пт 12:00 Музей Техніки Кіно (екскурсія проводиться СУВОРО від 3х людей)

Пн-Пт 15:00 Музей Кіно (екскурсія проводиться СУВОРО від 3х людей)

Вартість: дорослий 120 грн. дитячий 100 грн.

Тривалість: 1 год.

Вт, Чт, 17:00 Оглядова екскурсія двома музеями. (екскурсія проводиться СУВОРО від 4х людей)

Вартість: дорослий 200 грн. дитячий 130 грн.

Тривалість: 1 год. 20 мін.

Збір гостей у холі кіностудії, за 10/15 хвилин до екскурсії

Також Ви можете замовити групову екскурсію для сім'ї, друзів, колег.

Довідки за тел: 067 654 34 94

"ОДИН ЗА ВСІХ, ТА ВСІ – ДО МУЗЕЮ КІНО!"

Facebook "Музей Кіно"

Контакти

+38 (067) 654 34 94
allevents.ofs@gmail.com

Зв'язатись з нами
Сокращенная версия логотипа OFS UK-01 Created with Sketch.