Екскурсії в Світ Кіно

Одеса по праву вважається колискою світового кінематографа! А, значить, Музею Кіно бути!

Увага одеситам та гостям нашого міста! Ми запрошуємо Вас відвідати унікальні в Україні Музеї історії одеського кінематографу!

На території Одеської Кіностудії розташовується два унікальних музею історії одеського кінематографу: Музей експозиції Кіно та Музей Техніки Кіно. Відвідувачі будь-якого віку не будуть нудьгувати, адже Одеса має чим порадувати та здивувати любителів цього мистецтва! Маршрут екскурсій розроблено нашими провідними фахівцями.

 

Музей експозиції Кіно розміщено у павільйоні №5. Багатюща колекція костюмів і реквізиту затишно розташувалася в цьому просторому знімальному павільйоні. Усі експонати не мають подібних аналогів на пострадянському просторі. Інтер'єри всіх зал ретельно підібрані, а декорації порадують відвідувачів своєю реалістичністю. Це дозволить відчути всю атмосферу часу, в якому жили улюблені кіногерої. Ви відвідаєте локації к/ф: "Д'Артаньян і три мушкетери", "В'язень Замку Іф", "Небезпечні Гастролі", "Весна на Зарічній Вулиці", "Місце зустрічі змінити не можна", і прототип гримерної кімнати "Королеви Екрану" Віри Холодної. У музеї дозволено фотознімання.

Музей Техніки Кіно розташовується під легендарним знімальним павільйоном №1, в цеху знімальної та освітлювальної техніки. У музеї техніки кіно представлені: знімальна та освітлювальна техніка, допоміжне операторське обладнання, проекційна, звукозаписна та відтворювальна апаратура, монтажний, гримерку і фотографічний ділянку, ігровий і спеціальний транспорт в моделях і макетах, локація гаража Сироїжкіна з т / ф "Пригоди Електроніка", куточок Володимира Семеновича Висоцького. Так само, в музейному комплексі знаходиться оглядовий зал творчого об'єднання лабораторії душевного кіно  - «ЛАДУШКИ» де, запустивши старий 35 мм проектор, можна побачити з оригінальною позитивної плівки,  фрагменти фільмів Одеської кіностудії різних років. У музеї дозволено фотознімання.

 

Екскурсії проходять щодня без вихідних о 15:00 (Відвідування Музею Костюмів та Декорацій);

Також, є ексурсія з відвідуванням двох музеїїв (Музей Костюмів та Декорацій +  Музей Техніки Кіно) о 17:00 у будні.

На вихідних проходить ранкова екскурсія в Музей Костюмів та Декорацій о 12:00;

Вартість екскурсії о 15:00 та о 12:00: дорослий - 150 грн; дитячий - 120 грн. (Тривалість - 1 година.)

Вартiсть екскурсiï о 17:00: дорослий -  200 грн; дитячий - 130 грн. (Тривалiсть - 1.30)

P.S. Запис на збірні екскурсії (о 12:00, 15:00, 17:00) не потрібна! 

Якщо Ви бажаєте замовити організовану екскурсію, телефонуйте: 067-654-34-94

"ОДИН ЗА ВСІХ, ТА ВСІ – ДО МУЗЕЮ КІНО!"

Facebook "Музей Кіно"

Контакти

+38 (067) 654 34 94
allevents.ofs@gmail.com

Зв'язатись з нами
Одесская Киностудия Created with Sketch.