Арт-центр ім. Віри Холодної

Легендарний Павільйон №1 має вікову історію, оскільки саме це місце є розквітом кіновиробництва в Одесі. У цьому павільйоні працювала Віра Василівна Холодна. Тут починав свій творчий шлях Олександр Петрович Довженко. Велику частину колекції золотого фонду історії одеського кінематографа було знято в Павільйоні №1. А будували його архітектори, які спорудили у Франції Ейфелеву Вежу. Сам павільйон в первинному вигляді був скляний, у центрі сцени стояла декорація, яку можна було обертати протягом дня за сонячною віссю. Це місце можна було по праву назвати дивом світу. 

З жовтня 2013 року на Одеській кіностудії було відкрито новий мультимедійний артцентр, багатофункціональне приміщення площею 400 кв.м, у якому створені ідеальні умови для проведення широкого спектру заходів. Артцентр містить приголомшливу літню терасу загальною площею 150 кв.м та стоянку для машин.

Павільйон оснащено 10-ма короткофокусним проєкторами BenQ MW820ST потужністю 3000 ANSI лм. Дана модель оснащена новітньою технологією цифрової обробки оптичних сигналів (DLP ®) для підтримки функціональності 3-D і Full HD. Загальна площа проєкції 300 кв. м і 270 градусів. Панорамна проєкція може бути як статичною так і динамічною, що додасть вашому заходу повне занурення в атмосферу свята. Зал артцентру оснащено потужним звуковим обладнанням, також передбачені кріплення для встановлення додаткового світла і звуку.

Арт-центр Віри Холодної ідеально підходить для заходів настпуного формату:

  • Бізнес (конференції, зустрічі, ділові сніданки, прес-конференції)
  • Освітні (тренінги, семінари, онлайн трансляції)
  • Маркетингові (покази, презентації, в тому числі фільмів і кліпів)
  • Розважальні (концерти, вечірки, шоу, корпоративні свята, Fashion покази)
  • Урочисті (весілля, ювілеї, банкети, новорічні корпоративи)
  • Благодійні (концерти, виставки, аукціони, фестивалі, ярмарки)
  • Виробництво (зйомки концертів і телепередач)

Facebook "Арт-Центр ім. Віри Холодної"

Instagram "Арт-Центр ім. Віри Холодної"

Довідки за тел: 067 654 34 94

Контакти

+38 (067) 654 34 94
allevents.ofs@gmail.com

Зв'язатись з нами
Одесская Киностудия Created with Sketch.