Результати конкурсу сценаріїв!

Увага!

Повідомляємо про завершення відкритого конкурсу сценаріїв, організованого Одеською кіностудією та Одеським відділенням Національної спілки кінематографістів України, який було розпочато у вересні 2017 року.

 

Нагадуємо, що до складу журі увійшли:

Лупій Ярослав Васильович, режисер-постановник, Народний артист України, голова правління ОВ НСКУ;

Новак Вілен Захарович, режисер-постановник, Народний артист України, член ОВ НСКУ;

Павловський Леонід Ілліч, режисер-постановник, Заслужений діяч мистецтв України, член ОВ НСКУ;

Багрій-Шахматова Марина Леонідівна, кіноредактор, член правління ОВ НСКУ;

Седнєв Микола Георгійович, режисер-постановник, член ОВ НСКУ.

 

Конкурс сценаріїв проходив у декілька етапів. Було опрацьовано понад 700 заяв з різних країн СНД.
До наступних етапів конкурсу пройшли не всі роботи, оскільки серед них були заяви, які не відповідають сценарним вимогам (поеми, оповідання, романи та ін.).

 

Голосування членами журі відбувалося анонімно, шляхом виставлення балів за роботу. У членів журі була відсутня інформації про автора твору, тому фінальні оцінки залежали лише від якості надісланих сценаріїв. 

 

Членами журі було обрано переможців у категоріях, в яких була достатня кількість робіт та які задовольняли вимоги конкурсу.

 

Переможці!

Звертаємо Вашу увагу, що в результаті проведеного конкурсу всі сценарії переможців конкурсу буде занесено до сценарного портфелю Одеської кіностудії для можливої подальшої реалізації.

 

Категорії та переможці:

 

1) Переможці у категорії «Ігрові повнометражні фільми»: 

Назва твору

Автор

Місце

174

Обострение

Булахов Александр

1

1

У вас есть право жениться

Старушенко Дарья

2

10

14 дней

Александр Чернега

3

 

2) Переможці у категорії «Ігрові короткометражні фільми»:

Назва твору

Автор

Місце

5

Список Петрова

Александр Каштанов

1

102

Завещание

Сергей Куприянов

2

112

Слепой

Чвиров Евгений

3

 

3) Переможці у категорії «Анімаційні короткометражні фільми»: 

Назва твору

Автор

Місце

61

Мой друг

Лида Утёмова

1

37

Монстр

Стеблина Кристина

2

 

4) Переможці у категорії «Документальні фільми»: 

Назва твору

Автор

Місце

92

Время и люди Одесской киностудии

Тотель Елена

1

 

У категоріях «дитячі ігрові повнометражні фільми» та «анімаційні повнометражні фільми» переможців не обрано, у зв’язку із невеликою кількістю надісланих робіт та невідповідності їх рівню вимог конкурсу.

 

Дякуємо за участь!

Поділитись з друзями:
Сокращенная версия логотипа OFS UK-01 Created with Sketch.