“Будинок “Слово”. Нескінчений роман”. Творча зустріч в Одесі
“Будинок “Слово”. Нескінчений роман”. Творча зустріч в Одесі Події

Наші друзі, кінокомпанія FRESH PRODUCTION GROUP презентує в Одесі фільм “Будинок “Слово”. Нескінчений роман”.

У прокат вийшов довгоочікуваний фільм “Будинок “Слово”. Нескінчений роман” про письменників “розстріляного відродження”

9 травня в національний прокат вийшла художня стрічка режисера Тараса Томенка “Будинок “Слово”. Нескінчений роман”.

З цього приводу, 21 травня у Першій кінозалі кінотеатру MultiplexCinema, який розташований в Торгово-розважальному центрі «Gagarinn Plaza» (м. Одеса, Генуезька вулиця, 5/2) о 19:00 відбудеться творча зустріч з актором Станіславом Сукненком, який виконав роль Олеся Курбаса в художньому фільмі «Будинок «Слово». Нескінчений роман».

Про кіно:

“Будинок “Слово”. Нескінчений роман” – це драматична історія українських письменників доби “розстріляного відродження”, яких зібрали під дахом одного будинку, аби змусити їх працювати на благо радянської системи. Фільм розповідає про те, як комуністичний рай перетворюється на комуністичне пекло. Історія заснована на реальних подіях.

1927 рік. Радянська Україна. За наказом Сталіна у Харкові збудовано кооперативний будинок “Слово”. Найвидатніших українських письменників заселяють у комфортні квартири. Усі вони стали учасниками експерименту, спрямованого на виведення нового типу радянського письменника та тотальний контроль над процесом творчості з метою створення єдиного художнього методу соціалістичного реалізму. Та не кожен з письменників погоджується оспівувати культ Сталіна. Неочікувано для мешканців будинку “Слово” до них підселяють нікому не відомого молодого письменника Володимира Акімова. Хто він? Ніхто не знає. З його появою в будинку “Слово” починають розгортатися дивні події, про що й досі мовчать його стіни.

Продюсери та режисер зібрали у стрічці справді зірковий акторський склад.

Головні ролі у фільмі зіграли Дмитро Олійник(Володимир Акімов), В’ячеслав Довженко(Микола Хвильовий), Ніна Набока(тьотя Варя), Марина Кошкіна(Галя), а також Станіслав Сукненко(Лесь Курбас), Юрій Одинокий(Мерер), Валерія Ходос(Рая Троянкер), Андрій Май(Володимир Сосюра), Юлія Чепурко(Марія Сосюра), Костянтин Темляк(Павло Тичина), Геннадій Попенко(МихайльСеменко).

Художня драма “Будинок “Слово”. Нескінчений роман” була знята у 2021 році. Виробництво фільму здійснила компанія FreshProductionGroup за підтримки Державного агентства України з питань кіно, Міжнародного благодійного фонду «Солідарність» та родини Петровських. Кінотеатральним дистриб'ютором фільму стала компанія B&H.

Сценаристи стрічки – Тарас Томенко та Любов Якимчук, режисер – Тарас Томенко, оператор-постановник Михайло Любарський, художник-постановник ШевкетСейдаметов, композитор – Алла Загайкевич, продюсери – Юлія Чернявська, Олег Щербина, Пилип Іллєнко та Ростислав Мартинюк.

Світова прем'єра художнього фільму “Будинок “Слово”. Нескінчений роман” відбулась на 37-му Варшавському кінофестивалі 2021 в рамках міжнародної конкурсної програми. Фільм був також представлений на міжнародних фестивалях: FilmFestivalCottbus (Німеччина), GalwayFilmFleadh (Ireland), The I WillTellInternationalFilmFestival (USA), PrishtinaInternationalFilmFestival (PriFest), Миколайчук OPEN та KyivInternationalFilmFestivalMolodist.

Посилання на трейлер фільму:

https://www.youtube.com/watch?v=yGcEEFT1OpA&t=8s

Посилання на фото з фільму:

https://drive.google.com/.../11YdbuRPtQUg3LtzwXo...

Сторінка фільму у Facebookhttps://www.facebook.com/BudyinokSlovo

Сторінка фільму в Instagramhttps://www.instagram.com/budynok.slovo

Поділитись з друзями:
Одесская Киностудия Created with Sketch.