Фільм Одеської кіностудії став переможцем  International Anatolian Film Awards!
Фільм Одеської кіностудії став переможцем International Anatolian Film Awards! Події

Фільм Одеської кіностудії "Чому я живий" отримав перемогу у номінації "Best Drama" International Anatolian Film Awards (AFA)!

Це фестиваль, який щорічно відбувається в різних містах Туреччини, відкритий для режисерів і любителів кіно, який відзначає та нагороджує роботи незалежних режисерів у всьому світі.

AFA (https://www.anatolianfilmawards.com/) — це фестиваль мистецтв, який включає кіно, музичне відео, мюзикл, вебсеріали та театр.

Мета кінофестивалю – просувати фільми, допомагаючи режисерам покращувати свою кар’єру, популяризувати культуру свого народу.

Сюжет фільму засновано на реальних подіях.

1940 рік, Маріуполь. Сімнадцятирічні Фрося і Льончик мріють одружитися. Але Фрося українка, а Льончик єврей – дуже важко батькові дівчини породичатися з такою сім’єю. Олексій Іванович добрий чоловік, але своєрідний православний вірянин. Як йому поступитися своїми переконаннями та пустити в сім’ю іновірця? Вагітність Фросі. Перший день війни. Льончик іде на фронт. Окупація, доноси, колабораціонізм, мародерство, фашистський терор, розстріли євреїв… Усе це доведеться пережити героям і залишитися справжніми людьми.

Фільм знято за підтримки Державного агентства України з питань кіно і Міністерства культури та інформаційної політики України.

Для нас цей фільм має особливе значення, адже у ньому показані події, які пережили маріупольці у роки Другої світової війни. Сьогодні Маріуполь став символом боротьби з рашистською навалою.

Вітаємо команду з перемогою! Та всім серцем чекаємо нашої найголовнішої ПЕРЕМОГИ!

Поділитись з друзями:
Одесская Киностудия Created with Sketch.