Єдиний показ кінострічки «Під смертельним небом: Східний фронт України» від режиссера Каолана Робертсона
Єдиний показ кінострічки «Під смертельним небом: Східний фронт України» від режиссера Каолана Робертсона Анонси

Дорогі друзі, запрошуємо на прем’єру в м. Одеса документальної стрічки «Під смертельним небом: Східний фронт України» від режиссера Каолана Робертсона, військового журналіста Джона Свiнi, фотографа Пола Конроя та журналістки Заріни Забріскі.

Документальний воєнний фільм, знятий режиссером Byline TV Каоланом Робертсоном, за участю британського ветерана війни кореспондента Джона Свіні («Вбивця в Кремлі»), відомого британського військового фотографа Пола Конроя («Приватна війна», «Під проводом») і американської письменниці, яка стала журналісткою Заріни. Забріскі («Ми, Монстри»). Розслідуючи російські військові злочини, журналісти їздять у гарячі точки на Донбасі та на Херсонщині.

Ви побачите кадри з передової, щирі, правдиві, без фільтрів.
Донбас --Херсон.

Тільки один показ.

Місце проведення: Арт Центр імені Віри Холодної, Одеська кіностудія, Французький бульвар-33

Дата проведення: 15 вересня 2023 р. о 18:00

«... переконливі докази використання нелегальної зброї та тортур цивільних осіб в Україні, а також документування спустошення, яке війна завдала колись мирній країні»...—The London Economic, 7.05.2023 р.

Квитки: безкоштовно.

На показі буде організовано збір коштів, донати за бажанням та від серця. Кошти від заходу підуть на допомогу херсонцям, постраждалим від жахіть війни.

Поділитись з друзями:
Одесская Киностудия Created with Sketch.