Міжнародний День захисту дітей
Міжнародний День захисту дітей Події

1-го червня відзначається Міжнародний День захисту дітей. Українські діти переживають зараз таке, що не кожному дорослому під силу.

Прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон написав відкритого листа українським дітям на тлі російської агресії проти України.

«Багато з вас бачили або переживали речі, свідками яких не має бути жодна дитина. Проте кожен день українські діти вчать усіх нас, що означає бути сильним і гідним, високо тримати голову, навіть у найважчі часи. Я не можу згадати кращого прикладу для наслідування для дітей і дорослих будь-де.

Тут, у Сполученому Королівстві, ми вивішуємо українські прапори на наших будинках, офісах, церквах, магазинах та ігрових майданчиках, навіть на даху мого будинку на Даунінг-стріт, де вікна заповнені соняшниками, намальованими британськими дітьми. Наша молодь малює Ваші прапори у класах і виготовляє синьо-жовті браслети на підтримку вашої країни.

Я вірю, як і Ваш Президент, що Україна виграє цю війну. Я всім серцем сподіваюся, що незабаром ви зможете повернутися до своїх домівок, шкіл, сімей. І що б не сталося, як би довго це не зайняло, ми у Великій Британії ніколи не забудемо вас і завжди будемо пишатися називати вас своїми друзями».

Поділитись з друзями:
Одесская Киностудия Created with Sketch.