Одеська кіностудія працює стабільно і жодних загроз існуванню кіностудії не існує. Заява
Одеська кіностудія працює стабільно і жодних загроз існуванню кіностудії не існує. Заява Анонси

Частина ЗМІ поширює інформацію стосовно діяльності Одеської Кіностудії на основі висновку Південного офісу Державної аудиторської служби України.

Одеська кіностудія підкреслює, що зазначена в матеріалах сума збитків в розмірі 400 млн грн є цілковито маніпулятивною. Дана цифра взята з описової частини аудиторського висновку, де складені математичним шляхом усі цифри, які є не більше, аніж економічним припущенням спеціалістів, які проводили аудит і не мають відношення до безпосередньої перевірки, результати якої викладені в акті ревізії. Крім того, описова частина, яка підкреслила окремі види діяльності, не має прямого впливу на Одеську Кіностудію.

Звертаємо увагу, що важливими є фактичні порушення, а не описова частина. Згідно акту ревізії, де відображений актуальний стан, перевірялось два порушення на загальну суму близько 1 млн грн і ці порушення були усунуті на час проведення перевірки. Акт ревізії додається до висновку аудиту.

Також, хочемо відзначити, що Одеська кіностудія працює стабільно і жодних загроз існуванню кіностудії не існує.

На сьогоднішній день Одеська кіностудія не має заборгованості по заробітній платі та сплаті податків і є активним учасником кінематографічного процесу. З початку повномасштабного вторгнення завершено знімальний процес трьох картин. Наразі триває робота над повнометражним художнім фільмом «Режисер». YouTube канал кіностудії налічує понад 1,7 млн підписників і приносить кіностудії значний дохід. Одеська кіностудія створила єдиний в Україні Музейно-виставковий комплекс, який постійно оновлюється і зараз є стабільним джерелом прибутків підприємства.

Регулярно проводяться благодійні заходи: екскурсії, кінопокази, імерсивні виставки для ветеранів, внутрішньо переміщених осіб, учасників бойових дій та їхніх сімей.

Кіностудія отримала за свої роботи понад 40 кінонагород на різних фестивалях за період 2019-2024 років.

Пресслужба Одеської кіностудії звернулась в редакції видань з проханням виправити некоректну інформацію.

Поділитись з друзями:
Одесская Киностудия Created with Sketch.