Показ фільму "Чому я живий" у Львові
Показ фільму "Чому я живий" у Львові Події

25 січня у Львівському Фотомузеї було дуже емоційно, а все через представлення та перегляд фільму "Чому я живий" (реж. В. Новак, знятий за мотивами оповідання Є. Митька «Тепер я турок, не козак»).

Стрічку представляли Головна редакторка ПрАТ Одеська кіностудія Олександра Маринченко та Заступниця директора Департаменту заходів ПрАТ Одеська кіностудія Ксенія Колода.

Дві години насолоди. Надзвичайно емоційно потужна стрічка. Глядачі разом сміялися та плакали. Фільм нікого не залишив байдужим. 

І ми сподіваємося, на нові спільні цікаві проєкти!

Подія організована у співпраці Українського Фотографічного Товариства (УФОТО), Львівського Фотомузею, Одеської кіностудії та Львівського палацу Мистецтв.

Маріуполь, Друга світова війна. Українка Фрося та єврей Льончик мріють одружитися. Батько Фросі проти такого шлюбу. Народження дитини, яке припадає на перший день війни, змінює життя героїв назавжди.

Одеська кіностудія має понад 115 років досвіду у сфері кінематографії, є однією з найстаріших кіностудій світу і є знаковим для України та успішним підприємством державного сектору економіки. Фільмофонд кіностудії налічує понад 500 кінострічок, які люблять в усьому світі. Сьогодні Одеська кіностудія є одним з лідерів кіногалузі в Україні.

Поділитись з друзями:
Одесская Киностудия Created with Sketch.