Одеська кіностудія представила Державному агентству України з питань кіно завершену виробництвом стрічку Костянтина Коновалова «Фортеця Хаджибей».
Одеська кіностудія представила Державному агентству України з питань кіно завершену виробництвом стрічку Костянтина Коновалова «Фортеця Хаджибей». Події

Кінопроєкт цієї пригодницької історичної стрічки з робочою назвою «Пам’ять сонця» став одним із переможців Дев’ятого конкурсного відбору Держкіно та отримав державну фінансову підтримку розміром 14 млн 011 тис. 034 грн, що складає майже 50% загальної вартості виробництва фільму. Стрічку створено у копродукції з Грузією та Туреччиною. Режисером картини є Костянтин Коновалов. Автори сценарію – Євген Тимошенко та Костянтин Коновалов, за участі Мірзи Давітая. Генеральний продюсер фільму – Андрій Осіпов (Одеська кіностудія, Україна).

Події фільму відбуваються наприкінці XVIII століття в період російсько-турецької війни за території Північного Причорномор'я. Козак Андрій має передати важливу інформацію у Стамбул. Для цього йому треба визволити з темниці батька своєї коханої – турецької красуні Фатіми. Молоді люди наважуються на ризиковану операцію. 

За словами генерального директора кіностудії Андрія Осіпова, стрічку було вирішено зробити в традиціях найвідоміших фільмів Одеської кіностудії, яка минулого року відсвяткувала своє 100-річчя: «На Одеській кіностудії було знято багато улюблених глядачами картин. Саме тому в рік свого сторіччя ми хотіли зробити фільм у кращих традиціях нашого «золотого фонду» – ми хотіли подарувати глядачам гарне кіно для сімейного перегляду, кіно про дружбу, кохання і перемогу добра».

Фільм вже має дистриб’ютора як в Україні, так і за кордоном, прем’єру планується провести одночасно у Києві, Стамбулі, Тбілісі й, звісно ж, в Одесі. Оголошена попередня дата релізу фільму – жовтень 2020 року.

Джерело: Пресцентр Державного агентства України з питань кіно

https://usfa.gov.ua/press-center/zaversheno-vyrobnyctvo-filmu-kostyantyna-konovalova-fortecya-khadzhybey-i314

Поділитись з друзями:
Сокращенная версия логотипа OFS UK-01 Created with Sketch.